VII Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Jakość w Sporcie"

O konferencji

Szanowni Państwo!

Dążenie ku jakości w sporcie przyświeca organizatorom konferencji od wielu lat. W tym czasie, czy to na stronach Ministerstwa Sportu, czy też w czasopiśmie Quality in Sport powstało kilka artykułów, raportów ukierunkowujących sport w stronę prawidłowego zarządzania (good governence in sport) jak choćby Kodeks Dobrego Zarządzania dla polskich związków sportowych czy artykuł prof. Gabriela Łasińskiego Percepcja jakości w sporcie - przenikanie się aspektów ilościowych i jakościowych.

Mając tak zbudowaną bazę jakości w sporcie, organizatorzy Międzynarodowej Konferencji Naukowej "Jakość w Sporcie" postanowili głębiej zajrzeć w sferę budowania jakości. W związku z tym, przewodnimi tematami konferencji zostały następujące zagadnienia:

  1. Kapitał ludzki w zarządzaniu w sporcie
  2. e-Sport, IT i kompetencje ICT w sporcie
  3. Zarządzanie, finanse i media w sporcie
  4. Sponsoring w sporcie
  5. Prawo w sporcie
  6. Wysiłek fizyczny i dieta w stanach fizjologicznych i patologicznych

Zapraszamy do śledzenia profilu facebook (facebook.com/QualityInSport), na którym systematycznie są dodawane informacje o Konferencji oraz kolejnych numerach czasopisma Quality in Sport.

Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w VII edycji Konferencji, która odbędzie się w 16-17 kwietnia 2020 roku w Toruniu! Więcej w Komunikacie Konferencji Call for Conference (English) (French), (Spanish), (Russian).

Z wyrazami szacunku,
Komitet Naukowy i Organizacyjny

 

 

Konferencja w Toruniu